Говоріть – а мак перетворить ваші слова в текст

   Перетворіть звук на текст

   Перетворіть  розмову лектора на текст, який можна редагувати та шукати.

   MacWhisper — це розумна програма для Mac на основі штучного інтелекту, яка швидко й точно перетворює промовлений текст із живого аудіо, або записів і відео.  Він був навчений на майже 700 000 годинах аудіоданих і, на відміну від онлайнових служб транскрипції, працює на Mac, тому завжди доступний. Розуміє українську мову.Скачати його можна в безкоштовних програмах https://apps.apple.com/ua/app/whisper-transcription/id1668083311?l=uk&mt=12

   Транскрибований текст з’являється, коли він розпізнається, і ви можете редагувати його на місці або швидко відтворити оригінальне аудіо, щоб зрозуміти, що сказано. найкращі функції заблоковані або підірвіть вас рекламою. Він просто продовжує роботу, і єдине реальне обмеження полягає в тому, що ви не отримуєте його найкращі мовні моделі, а вихід тексту та субтитрів не містить HTML або PDF.

   Розумне розпізнавання

   Тут є багато цікавого, зокрема редагування тексту на місці та можливість розділяти надиктоване, якщо в ній бере участь більше ніж одна особа – чудово підходить для зустрічей, подкастів та інших потенційно заплутаних налаштувань із кількома мовцями.

   MacWhisper абсолютно безкоштовний і не містить реклами.

   1 Виберіть свій вхід

   MacWhisper може працювати з двома видами аудіо: живим і записаним. Щоб використовувати останній, він має бути в одному з форматів, які розпізнає MacWhisper: MP3 або WAV для файлів, які містять лише аудіо, або M4A, MP4 чи MOV для відео, що містять аудіо для транскрибування.

   2 Перетягніть файл

   Щоб використати наявний аудіофайл, перетягніть його на вікно MacWhisper. Якщо мова написана не англійською, програма спробує її розпізнати, але якщо ви хочете уникнути можливої ​​плутанини, ви можете точно сказати, що це таке, у спадному меню «Автоматичне визначення».

   3 Дайте послухати

   MacWhisper має прослухати ваше аудіо, щоб транскрибувати його, але робить це дуже швидко – 20-хвилинний MP3 файл  він розпізнав  на M1  приблизно за три хвилини.

   4 Відкрийте документ

   Транскрибований текст з’являтиметься під час аналізу файлу. Після завершення ви можете побачити все, торкнувшись піктограми Reader (як паперовий документ) на панелі інструментів. MacWhisper спробує вгадати розриви рядків і абзаців.

   5 Змініть перерви

   Якщо ви бажаєте отримати текст одним великим блоком, просто клацніть піктограму ліворуч від Копіювати у верхньому правому куті панелі Reader. Це перемикає між різними макетами, але транскрибований текст залишає незмінним.

   7 Експортуйте текст

   Тепер ви можете експортувати транскрибований текст двома способами: за допомогою піктограми «Копіювати» на панелі інструментів або кнопки «Експортувати» поруч із ним. Останній пропонує різні текстові формати; платні клієнти також отримують HTML і PDF. Ми скопіювали та вставили на Pages.

   8 Перетворюйте голос на текст  в реальному часі

   Ви можете автоматично перетворювати живе аудіо з мікрофона чи іншого підключеного аудіопристрою. Наразі під час запису ви бачитимете лише великий значок мікрофона, але в майбутніх версіях програми транскрипція відображатиметься на екрані під час її виконання.

   9 Подивіться, що ви сказали

   Інтерфейс такий самий, коли використовується живе аудіо. Коли ви зупините запис, програма обробить запис так само, як і файл MP3 (з тією ж швидкістю). Потім ви можете виконати пошук і заміну перед копіюванням/експортом тексту.

    MacWhisper може перетворювати голосовий аудіо на текст, який можна використовувати

   ВАМ ПОТРІБНО MacWhisper, macOS 12 або новішої версії (рекомендується Mac серії M)

   Залишити відповідь

   Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *