Лайфхак для Mac, iPhone й iPad

   Лайфхак для Mac, iPhone й iPad

   Те що ви можете робити зі своїм обладнанням Apple, вражає. Набір Apple настільки універсальний; за допомогою Mac, iPhone, iPad або Apple Watch можна дуже багато досягти. І саме про це ця стаття. Ми зібрали кілька найкращих порад і прийомів, які дозволять вам робити те, чого ви, можливо, не очікували. Хочете використовувати iPad як планшет для малювання? Запросто. Хочете попросити Siri запам’ятати, де ви припаркували автомобіль? Ми покажемо вам, як. Ви коли-небудь хотіли написати статтю  чи сценарій на своєму Mac? Наші поради покажуть вам, як найкраще почати та що використовувати. Ви також можете отримати ЕКГ, тест на вміст кисню в крові та звіт про навколишнє середовище безпосередньо з Apple Watch.

   Для багатьох із цих порад у вас уже є все необхідне в комплекті з операційною системою вашого пристрою. Для інших, можливо, доведеться придбати додаткову програму, хоча ми здебільшого зосереджені на недорогому програмному забезпеченні.

   Так чого ви чекаєте? Подивіться на нашу колекцію цікавих проектів для всього вашого обладнання Apple і почніть використовувати свій комп’ютер або ноутбук Mac, iPhone, iPad або Apple Watch абсолютно по-новому. І головне розважайтеся.

   На Mac

   Дивовижні речі, які ви можете робити на своєму комп’ютері чи ноутбуці Mac

   1 Вивчайте мову

   Duolingo (M1), запущений у 2012 році, став найпопулярнішим способом вивчення мови в Інтернеті. Наприклад в США більше людей вивчає мови на Duolingo, ніж у всій державній шкільній системі. Duolingo пропонує понад 100 мовних курсів для 42 різних мов. До них належать такі мови, яким загрожує зникнення, як-от гавайська, навахо та шотландська гельська, а також «вигадані» мови, такі як високовалірійська з «Гри престолів» і клінгонська з «Зоряного шляху». Він доступний через веб-браузер на Mac ( duolingo.com ), а для iPad і iPhone є програми для навчання в дорозі.

   Студенти, які вивчають іноземні мови, повинні також додати в закладки translate.google.com , чудовий сайт перекладу.

   2 Насолоджуйтесь звуками

   Програма «Музика» може копіювати ваші компакт-диски, щоб ви могли відтворювати їх на своєму Mac, або передавати звуки зі служби Apple Music. Але чи знаєте ви, що можете згорнути його інтерфейс, щоб він не заважав вам під час роботи? Натисніть опцію «Вікно» на верхній панелі та виберіть «Міні-програвач» або натисніть Opt+Cmd+M. Ви відкриваєте невелике вікно, яке показує, що зараз відтворюється, і надає вам основні елементи керування, коли ви наводите на нього курсор. Ви також можете насолоджуватися світловим шоу, яке реагує на відтворювані звуки. Знову клацніть меню «Вікно» та виберіть «Візуалізатор» або натисніть Cmd+T. Це чудово виглядає в повноекранному режимі – якраз для вечірки. Параметри візуалізатора також доступні в меню «Вікно».

   3 Синхронізація нотаток

   Ви використовуєте програму Notes у повній мірі? Крім того, що ви можете робити нотатки на своєму Mac і зберігати їх у папках, ви можете синхронізувати їх із вашим iPad, iPhone і веб-сайтом iCloud, розмістивши їх у розділі iCloud. Ви також можете зробити швидку нотатку (також синхронізовану), натиснувши нижній правий кут екрана.

   4 Мистецтво безкоштовно

   Якщо ви шукаєте потужний графічний редактор, але не маєте грошей, щоб витратити на Photoshop, придбайте GIMP (Програма обробки зображень GNU). Це відкритий вихідний код, безкоштовний і доступний для більшості платформ настільних ПК/ноутбуків. Завантажити з gimp.org .

   5 Не спати

   Amphetamine — чудова безкоштовна програма, доступна в Mac App Store, яка не  дозволяє зупинити комп’ютеру перейти в  режим сну. Дозволяє працювати на mfcbook з закритою кришкою і підєднаним зовнішнім монітором і периферією, без програми таке можливо лише якшо підключене живлення. Доступ до програми здійснюється з панелі меню, і її можна активувати та закрити одним клацанням миші. Ви можете налаштувати свій Mac так, щоб не спати протягом певного часу, поки запущена програма, завантажується файл тощо.

   6 Встановіть VPN

   Інтернет-безпека сьогодні стає все більш важливою. VPN – віртуальна приватна мережа – може зробити багато для захисту ваших даних і конфіденційності. Приховуючи ваше місцезнаходження, він також може обійти обмеження геоблокування. Наприклад, якщо веб-сайт призначено лише для США, просто направте свою VPN на сервер у США.

   7 Запустіть Windows на макбуці

    

   Хоча Boot Camp недоступний на комп’ютерах Mac із процесорами Apple silicon, на вашому Mac все одно можна запустити Windows, а також Linux та інші версії macOS. Це називається віртуалізацією, і воно дозволяє запускати альтернативні операційні системи разом із macOS без перезавантаження.

   Двома провідними рішеннями для віртуалізації Mac є Parallels Desktop parallels.com ) і VMware Fusion Pro vmware.com ). Хоча вони обидва є дуже гарними рішеннями, Parallels є більш зручним для користувача, проводячи вас через встановлення за допомогою дуже простого майстра. У нього набагато більше функцій, якщо його використовувати на  комп’ютерах Mac від Apple, і він дешевший, хоча і дорогий.

   8 Безкоштовні офісні програми

   Після того, як програми Apple iWork стали платними для підвищення продуктивності, вони доступні безкоштовно в Mac App StoreЦі програми включають Pages, багатофункціональний текстовий процесор; Numbers, потужна програма для роботи з електронними таблицями; і Keynote, програма для презентацій, яку Apple використовує під час своїх доповідей.

   Деякі можуть не бажати використовувати програми iWork, оскільки їм може знадобитися обмінюватися документами з іншими платформами, але найчастіше це не проблема. На Mac клацніть меню «Файл» на верхній панелі, виберіть «Експортувати в» і виберіть поширений формат, як-от формат Microsoft Office, звичайний текст або PDF. На iPhone або iPad натисніть кнопку «Більше» («…»), а потім «Експортувати». Ви можете переглядати та редагувати свої документи iWork онлайн за адресою iCloud.com і є спеціальні програми на мобільних пристроях Apple.

   9 Напишіть роман

   Ви можете використовувати Apple Pages, Microsoft Word або безкоштовний текстовий редактор Bean (bean-osx. com) для написання довгої форми. 

    

   Якщо у вас є ідея, але ви не впевнені, де вона вписується у ваш проект, просто напишіть її та додайте пізніше. Ви можете писати в самостійних розділах і підрозділах, кожен з яких отримує окрему картотеку, де ви можете підсумувати його вміст для зручного використання. Дозволяючи писати, досліджувати та впорядковувати документи в менші розділи, Scrivener займається організацією вашого проекту, залишаючи вам зосередитися на написанні. Коли ви закінчите або будете готові передати його на перевірку, ви можете експортувати його в різні формати, включаючи електронну книгу. Він також доступний для iPad і Mac.

   Інша програма для написання , яку варто спробувати, – це Ulysses (безкоштовна, , ulysses.app ). Він не такий потужний, як Scrivener, але деякі можуть віддати перевагу його більш мінімалістичний підхід.

   10 Створюйте музику

   Створення музики на Mac не обов’язково коштуватиме ціле стан. Звичайно , ви можете використовувати  платні продукти професійного рівня, такі як Logic Pro  або Ableton Live , але GarageBand — це безкоштовна та повністю обладнана музична студія, яка розроблена таким чином, щоб бути доступною для для початківців, але достатньо потужний для отримання якісних результатів. Він постачається зі звуковою бібліотекою, що містить низку інструментів і керування голосом, тож ви можете створювати треки з фізичним інструментом або без нього. Він також пропонує низку вбудованих уроків гри на фортепіано та гітари. Ви можете ділитися мелодіями в соціальних мережах, експортувати їх у Музику, зберігати як сигнали дзвінка тощо.

   11 Дивіться телевізор і фільми

   Насолоджуватися телешоу та фільмами можна більше, ніж чудова програма Apple TV. Більшість провідних сервісів потокової передплати, таких як Netflix, Disney+ і Paramount+, мають власні веб-сайти. Якщо ви отримаєте доступ до них через Safari або інший веб-браузер і ввійдете, використовуючи дані свого облікового запису, ви зможете насолоджуватися їхнім вмістом на своєму Mac. Завантажте безкоштовний медіацентр Plexplex.tv ), і ви можете транслювати всі види послуг безпосередньо на свій комп’ютер. Якщо у вас є мережевий накопичувач (NAS), відеофайли, що зберігаються на ньому, можна транслювати на Plex або, можливо, через програмне забезпечення, яке входить до вибраного NAS. А якщо у вас є відеофайли, які не відтворюються у ваших звичайних програмах, спробуйте VLC (безкоштовно, videolan.org ). цей плеєр може впоратися з чим завгодно.

    

   12 Зробіть фільм

   Як і GarageBand, iMovie безкоштовний, доступний для Mac, iPhone і iPad і поєднує в собі простоту використання з деякими потужними функціями. Якщо ви зацікавлені у створенні фільмів, почніть тут. iMovie дозволяє створювати відео кінематографічної якості (звичайно, залежно від ваших талантів), включаючи заголовки, переходи та музику. Ви можете створювати свою роботу кадр за кадром, використовуючи потужності iMovie і готові шаблони відео, а також створювати захоплюючі ефекти.

   Коли ви будете готові перейти до повного професійного пакету редагування відео, спробуйте Final Cut Pro від Apple  або Adobe Premiere Pro. Хоча в iMovie є чим зайнятися, перш ніж ви вичерпаєте його потенціал. Створення фільмів ще ніколи не було таким простим і веселим.

   13 Слідкуйте за акціями

   Програма Stocks, яка раніше була доступна лише на мобільних пристроях, тепер також включена в macOS. Додаток збирає провідні фінансові історії та дозволяє стежити за курсами акцій. Ви можете шукати ціни акцій за назвою компанії або її кодом фондової біржі (наприклад, AAPL), а потім зберегти їх, щоб вони відображалися у верхній частині списку.

   14 Підпишіться на Reddit

   Сайт агрегації соціальних новин, рейтингів вмісту та обговорень Reddit (reddit.com) містить велику кількість інформації, але її використання може бути безладним. Програма Apollo (безкоштовна, пропонує IAP, apolloapp.io ) робить її набагато чистішою. Доступний на Mac, iPhone та iPad, він був розроблений колишнім співробітником Apple і має багато функцій.

   15 Зберігайте паролі

   Менеджери паролів зберігають веб-паролі, дані для входу, серійні номери програмного забезпечення тощо в одному місці. Деякі доступні для Mac, але Secrets (безкоштовно, outercorner.com ) пропонує синхронізацію iCloud із програмами для iPhone/iPad, генератор паролів для створення надійних паролів, автозаповнення, розблокування за допомогою Touch ID/Apple Watch тощо. .

   На iPad

    Читання електронних книг

   iPad — це дуже потужний пристрій для читання електронних книг. Він поставляється з власною службою електронних видань у програмі Книги, де ви можете купувати та насолоджуватися цифровою літературою, а також читати PDF-файли та книги, збережені в непатентованих форматах, які ви встановили там за межами Apple Book Store. Це забезпечує комфортне читання… ви можете змінити шрифт і розмір тексту відповідно до ваших очей, а також змінити фон або вибрати білий текст на чорному тлі.

   Якщо ви вже купили електронні книги, ви можете читати їх на iPad за допомогою програми Kindle (безкоштовно, App Store). Він пропонує функції, подібні до Книг, і, увійшовши в обліковий запис Amazon, ви можете отримати доступ до всіх своїх книг Kindle на ньому.

   18 Дошка для спільної роботи

   За допомогою нової програми Freeform від Apple ви можете візуально розміщувати вміст на робочому столі. Робіть нотатки, малюйте діаграми, вставляйте URL-адреси, додавайте фотографії тощо, а якщо у вас не вистачить місця, просто прокрутіть дошку до чистої ділянки. Він також підходить для спільної роботи – поділіться ним з колегами, і ви всі зможете працювати в одному просторі, синхронізуючи зміни.

   19 Відеодзвінки

   Користувачі Apple вже давно насолоджуються відеодзвінками FaceTime, які здійснюються безкоштовно через Інтернет і доступні на пристроях Mac, iPad та iOSПочинаючи з iOS 15 і macOS Monterey, ви можете приймати – але не ініціювати – виклики FaceTime на пристрої Android або Windows.

   Skype безкоштовно можна завантажити в App Store і дозволяє здійснювати відеодзвінки високої чіткості одночасно з 49 людьми. Zoom (безкоштовно) чудово підходить для конференц-дзвінків і є платформою вибору для бізнес-користувачів. Facebook Messenger, ще одна безкоштовна програма, має службу відеодзвінків. Просто торкніться відеокамери у верхньому правому куті вікна чату. Це чудово для спілкування з друзями у Facebook.

   20 Рукописні нотатки

   Якщо у вас є Apple Pencil, спробуйте програму для писання та малювання, наприклад Noteshelf (платна), INKredible (безкоштовна) або Inkflow Plus Visual Notebook (платна); все в App Store. І не забувайте, що ви можете писати за допомогою Apple Pencil майже будь-де на iPad, де можете вводити текст, зокрема в текстові поля, нотатки.

   21 3D дизайн

   Є кілька програм для 3D-малювання та дизайну. Live Home 3D потужний і доступний. AutoCAD Mobile ідеально підходить для користувачів настільних ПК AutoCAD, які хочуть працювати в дорозі. Зверніть також увагу на Shapr 3D CAD-моделювання та SketchUp; усі безкоштовні в App Store. Крім того, Tinkercad є абсолютно безкоштовним.

   22 Складіть партитуру

   Якби Бетховен, Гендель і Моцарт були живі сьогодні, вони, ймовірно, складали б свої симфонії за допомогою iPad.

   За допомогою StaffPad ви можете писати музику за допомогою Apple Pencil, а програма перетворює її на нотний запис, який можна редагувати, відтворювати, друкувати та ділитися. Він містить понад 55 інструментів, і ви можете придбати більше, якщо хочете.  Додаток платний

   23 iPad як планшет для малювання

   Ще один хитрий трюк для власників Apple Pencil — використовувати свій iPad як планшет для малювання на Mac.Це легко зробити. Перш за все, підключіть iPad до Mac за допомогою Sidecar У macOS Ventura зробіть це, перейшовши в «Параметри системи» > «Екрани», натисніть «+», а потім виберіть свій iPad зі списку, що з’явитьсяУ Monterey перейдіть до System Preferences > Displays, клацніть Display Settings, потім клацніть свій iPad на бічній панеліУ попередніх версіях macOS Sidecar має власну панель системних налаштувань. Налаштувавши iPad як додатковий екран Mac, клацніть опцію «Дисплеї» в системних налаштуваннях або системних налаштуваннях. У розділі «Використовувати як» виберіть «Дзеркало для вбудованого дисплея». Тепер ви можете відкрити вибрану програму для малювання на вашому Mac, і вона також з’явиться на вашому iPad (повноекранний режим працює найкраще). Малюйте на екрані iPad за допомогою Apple Pencil, і зміни також відображатимуться на вашому Mac.

   Крім того, на iPad відкрийте Центр керування та торкніться піктограми Screen Mirroring. Зі списку, що з’явиться, виберіть свій комп’ютер. Ваш Mac тепер показує екран вашого iPad. Виберіть будь-який художній додаток на iPad, і ваш малюнок також відобразиться на вашому Mac.

   На iPhone

   З iPhone у кишені вам ніколи не бракуватиме справ

   24 Оплачуйте за допомогою Apple Pay

   Часи, коли потрібно було діставати гаманець і вставляти кредитну чи дебетову картку в машину, минули. Тепер ви можете використовувати програму Wallet для iPhone, щоб зберігати інформацію на своїх картках, а на касі ви можете натомість прикласти свій  iPhone до терміналу. А ще краще, якщо у вас є Apple Watch, ви можете тримати його поруч із терміналом і платити, навіть не витягуючи телефон з  кишені.

   Щоб налаштувати картку або картки з Apple Pay, відкрийте програму Wallet, торкніться піктограми «+» та дотримуйтеся вказівок на екрані, щоб відсканувати картку. Додайте код безпеки із зворотного боку картки, якщо буде запропоновано зробити це, і ваша картка буде готова до Apple Pay. Щоб оплатити за допомогою Apple Watch, двічі торкніться бічної кнопки та за допомогою Digital Crown виберіть картку.

   25 Визначте пісню

   Якщо ви чуєте по телевізору чи радіо пісню, яку не можете впізнати, скористайтеся безкоштовною програмою ShazamВідкрийте його на головному екрані iPhone або в Центрі керування або просто скажіть: «Привіт, Сірі, що це за пісня?» Додаток визначає мелодію та надає вам інші пісні гурту, слова та багато іншого. Додаток також має компонент для Apple Watch.

   26 Засвіти світло!

   Ви можете використовувати свій iPhone як ліхтарик, використовуючи спалах камери, щоб підсвітити де вам потрібно. На екрані блокування глибоко натисніть піктограму внизу ліворуч або відкрийте Центр керування та торкніться там піктограми ліхтарика.

   27 Оновіть свою фотографію

   Програма «Камера» для iPhone — це інструмент для кожної людини, розроблений, щоб бути простим і доступним. Якщо ви хочете краще контролювати фотозйомку на смартфоні, вам потрібен додаток стороннього розробника. На щастя, є з чого вибрати. Camera+ 2 (безкоштовна) надає чудовий діапазон налаштувань камери, а також дозволяє знімати у форматі Raw. Його основним конкурентом є ProCamera (1платна), яка має чудові можливості роботи в умовах слабкого освітлення, а також чудовий набір функцій.

   Halide Mark II (безкоштовна) пропонує низку функцій, сумісність з ProRAW і ідеально підходить для запеклих фотографів. Якщо вам подобаються фотографії з довгою витримкою, спробуйте Slow Shutter Cam (платна); хоча це швидше доповнить, ніж замінить вашу основну програму камери.

   28 Сканування документів

   Ви можете використовувати свій iPhone для сканування документів безпосередньо в програмі Notes. Відкрийте нотатку  і торкніться значка камери, щоб відкрити меню. Виберіть «Сканувати документи», а потім потримайте телефон над документом. Торкніться кнопки спуску , щоб відсканувати, а потім перетягніть кути документа, щоб налаштувати його. Торкніться «Продовжити сканування», щоб зберегти.

   29 Знайдіть свій автомобіль

   Ви забули, де припаркували машину? Siri може допомогти. Після паркування відкрийте Siri та скажіть «Зберегти моє місце для паркування». Тоді Siri запам’ятає, де ви припаркувались. Коли ви будете готові повернутися до свого автомобіля, знову відкрийте Siri та скажіть: «Де я припаркувався?», і ви побачите, що програма «Карти» знову відкриється та покаже вказівки до місця паркування.

   30 Повісьте картини

   Якщо вам важко розвісити зображення прямо, візьміть свій iPhone і відкрийте програму MeasureУ нижній частині екрана торкніться піктограми рівня. Тепер помістіть бічну частину iPhone на верхню частину фоторамки та відрегулюйте зображення, щоб воно вирівнялося.

   32 Розрахунки

   Програма Калькулятор робить більше, ніж ви думаєте. Поверніть його набік, і він стане науковим калькулятором. Торкніться й утримуйте результат обчислення, щоб скопіювати та вставити його в іншу програму, а також проведіть пальцем ліворуч або праворуч, щоб видалити останню цифру.

   33 Підписуйте документи

   Щоб підписати документ на своєму iPhone, відскануйте його в програму Notes , торкніться значка «Поділитися», а потім торкніть «Розмітка». Щоб отримати додаткові параметри, натисніть значок «+» на панелі інструментів у нижній частині екрана. Натисніть «Підпис», а потім торкніть збережений підпис або додайте новий. Перетягніть підпис туди, де потрібно підписати документ.

   35 Введення однією рукою

   Якщо ви хочете, щоб ваша рука була вільною під час користування iPhone, ви можете переключитися на одноручну клавіатуру, перейшовши в «Параметри» > «Загальні» > «Клавіатури» і перейшовши на одноручну клавіатуру. Крім того, натисніть і утримуйте значок глобуса під клавіатурою та виберіть його там. Його можна встановити для сидіння на правому або лівому боці.

   36 Забронювати готель

   Є кілька безкоштовних програм, які дозволяють забронювати відвідування готелю зі свого iPhone. Booking.com дозволяє шукати серед 27 мільйонів закладів і фільтрувати за ціною, зручностями тощо. Hotels.com підтримує програму Wallet.

   38 сповіщення про концерти

   Якщо вам подобається жива музика, комедії та театр, спробуйте GigAlert. Ви можете відстежувати своїх улюблених артистів і місця, а також отримувати сповіщення про майбутні шоу. Bandsintown Concerts і Songkick Concerts — схожі програми, які дозволяють синхронізувати такі сервіси, як Spotify і Apple Music. StubHub також дозволяє купувати квитки. Усі ці програми безкоштовні.

   39 Пульти дистанційного керування

   Якщо ви постійно губите пульти від телевізора , у вашій кишені є альтернатива. Перейдіть у «Налаштування» > «Центр керування» та додайте Apple TV Remote, щоб отримати доступ до пульта дистанційного керування для Apple TV із Центру керування. Є дистанційні додатки для телевізорів Kodi, Roku, Samsung тощо, а також кілька для універсальних пультів.

   40 Час поїзда

   Є кілька додатків, які дозволяють перевіряти час поїздів на iPhone, а також купувати квитки. 

   41 Перекладіть повідомлення

   Ви можете використовувати програму Camera для перекладу іноземного тексту в повідомленнях, меню, листівках тощо. Наведіть камеру на текст і, коли на ньому з’явиться жовта рамка, торкніться значка Live Text (горизонтальні лінії всередині квадрата). Виберіть текст для перекладу, а потім торкніться «Перекласти» (якщо ви не бачите опції «Перекласти», торкніться шеврона).

   Apple Watch

   43 Запис голосових нагадувань

   Щоб записати коротке голосове нагадування на Apple Watch, відкрийте програму «Голосові нагадування» та торкніться червоної кнопки. Під час запису програма перетворюється на квадрат. Торкніться квадрата, щоб зупинити запис. Записи з’являються в програмі «Голосові нагадування» на вашому iPhone, де їх можна переглядати, видаляти, покращувати, ділитися тощо.

   44 Таймери зворотного відліку

   Apple Watch пропонує чудовий таймер зворотного відліку, який може відстежувати час до 24 годин. Відкрийте програму, і з’являться стандартні таймери, на одну, три , п’ять хвилин і так далі. Торкніться Custom, щоб встановити таймер на будь-який час. Крім того, скористайтеся Siri – скажіть «Встановіть таймер на [x] хвилин», і таймер запуститься.

   45 Зробіть ЕКГ

   Слідкуйте за здоров’ям свого серця за допомогою вбудованої програми ЕКГ (електрокардіограма). Відкрийте програму та тримайте палець на коронці Digital Crown протягом 30 секунд. Ви отримуєте показники серця, включно з ударами за хвилину та чи є ознаки фібриляції передсердь. Потім цей показник зберігається в додатку Health на вашому iPhone.

   46 Ведення рахунку

   Програма OneFootball (безкоштовна) дозволяє стежити за улюбленими клубними командами з багатьох  іноземних ліг і міжнародних команд, а також отримувати сповіщення на Apple Watch. Налаштуйте його, і вам повідомлять, коли починається та закінчується матч, забивається гол, гравець отримує попередження, вилучення тощо.

   47 Захистіть свій слух

   Додаток Noise вимірює гучність фонового шуму та повідомляє, чи достатньо він гучний, щоб пошкодити ваш слух. Відкрийте програму, і ви побачите поточну гучність звуку. У «Параметрах» > «Шум» на Apple Watch ви можете встановити, наскільки гучним він має бути, перш ніж ви отримаєте сповіщення, а також взагалі вимкнути сповіщення.

   48 Розсортуйте ліки

   Недавнім доповненням до годинника є програма «Ліки». За допомогою нього ви можете встановлювати нагадування про те, коли вам потрібно прийняти ліки, реєструвати ваші ліки після того, як ви їх прийняли, і налаштовувати попередження, якщо ліки, які ви приймаєте, погано реагують одне на одне. Ви також можете додати вітаміни та інші ліки, обрані самостійно.

   49 Керування музикою та телебаченням

   Програма, яка виглядає як значок відтворення на синьому тлі, призначена для Apple Remote. Підключіть програму до свого Apple TV (третього покоління або старішого) та/або вашої музичної бібліотеки та керуйте переглядом або звуками зі свого зап’ястка. Пульти дистанційного керування не такі повні, як звичайні елементи керування, але вони дуже зручні.

   50 Знайдіть свої пристрої

   Програма Find My доступна на всіх ключових пристроях Apple, включаючи Watch. Він дає змогу знаходити втрачене чи вкрадене обладнання Apple, показуючи їх розташування на карті. Ви можете змусити ваш заблуканий пристрій відтворювати звук, отримати сповіщення, якщо ви щось залишили, і позначити пристрій як втрачений, якщо ви втратили надію повернути його.

   51 Кисень крові

   Ще однією перевагою Apple Watch для здоров’я є додаток Blood Oxygen.  Торкніться «Пуск». Утримуйте руку нерухомо протягом 15 секунд під час виконання тесту, і ви отримаєте результати. Торкніться «i» у вікні результатів, щоб отримати інформацію про рівень кисню в крові. Результати зберігаються в Health.

   52 Світовий час

   Ви можете додавати міста до програми World Clock безпосередньо з Watch. Прокрутіть список угору та натисніть «Додати місто». Торкніться міста, щоб дізнатися більше про місцевий час. Якщо ви хочете встановити годинник на інший часовий пояс, ніж ваш iPhone, відкрийте програму Watch і перейдіть у меню My Watch > General > Language & Region.

   53 Надсилання та отримання повідомлень

   Повідомлення є чудовим розширенням програми для iPhone. Ви можете відповідати на вхідні повідомлення або надсилати нове, переглядати бесіди та надсилати попередньо написані відповіді одним натисканням кнопки. Інші програми обміну повідомленнями, які пропонують компонент Watch, це WhatsApp, WatchChat 2, Spark і Telegram.

   54 Тренування

   Асортимент різноманітних тренувань на Apple Watch постійно збільшується. Відкрийте програму та прокрутіть їх за допомогою Digital Crown, щоб переглянути. Прокрутіть униз і натисніть «Додати тренування», щоб додати більше до списку. Піктограма з трьома крапками (‘…’) у верхньому лівому куті кожного тренування дозволяє налаштувати вправу відповідно до ваших потреб.

   Залишити відповідь

   Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *