Мережа

   Чи можна   використовувати AirDrop через підключення Thunderbolt?

   З’єднання AirDrop встановлюються за допомогою Bluetooth і Wi-Fi, але слід використовувати найшвидше доступне з’єднання між комп’ютерами Mac та пристроями. Якщо ви хочете, щоб це був Thunderbolt, переконайтеся, що ваші комп’ютери Mac належним чином під’єднані, розмістіть це у верхній частині методів підключення до мережі.

   Як налаштувати мій Mac на синхронізацію з сервером NTP?

   Сервери Network Time Protocol (NTP) надають точний час для встановлення годинника вашого Mac.

   Зазвичай це має бути встановлено за замовчуванням у Системних налаштуваннях

   Загальні > Дата й час, увімкнувши автоматичне встановлення.

   Якщо у вас є краща альтернатива, натисніть кнопку «Установити» для «Джерела» та введіть його адресу.

   Резервне копіювання файлів з iCloud Drive

     Якщо  перенести своє основне хмарне сховище з OneDrive на iCloud Drive, чи буде надійно створено резервну копію файлів, які там зберігаються, за допомогою Time Machine?

     Проблема для всіх програм резервного копіювання з хмарним сховищем виникає, коли файли зберігаються не локально, а лише в хмарі. У цьому випадку все, що зберігається локально для кожного файлу, — це ярлик, і всі її дані потрібно буде завантажити з хмари, що може зайняти хвилини або години. У деяких випадках загальний обсяг, який зберігається в хмарі, може перевищувати ємність локального безкоштовного сховища. iCloud керує цим за допомогою налаштувань у системних налаштуваннях >  Apple ID> iCloud. Якщо оптимізувати сховище Mac увімкнено, macOS може вирішити вилучити великі файли на iCloud Drive, до яких нещодавно не відкривалися. Коли це відбувається, папка або файл відображаються у Finder із піктограмою хмари та стрілкою вниз.

   За умови, що у вас вимкнено оптимізацію та у вас достатньо вільного місця в сховищі вашого Mac, жодні файли не повинні бути видалені та недоступні для резервного копіювання Time Machine.

   Якщо ви хвилюєтесь, час від часу перевіряти на своєму Mac просто; просто клацніть піктограму хмари, щоб змусити iCloud завантажити будь-який файл або папку, які були помилково видалені. Ви також можете перевірити ці файли у своїх резервних копіях.

   Якщо оптимізувати сховище Mac увімкнено, iCloud може видаляти файли з локального сховища, тому їх резервну копію неможливо створити локально.

   Виправити несправний обмін файлами

   Видаліть спеціальні значки зі спільних томів і папок, щоб відновити нормальний обмін файлами у Ventura 13.2.1.

   AirPlay на сусідньому Mac

   З. Чому один із пристроїв мого сусіда відображається в списку, доступному для AirPlay, і як я можу це зупинити? 

   Цей список містить доступні комп’ютери Mac, які доступні для отримання підключень AirPlay. За звичай це обмежено тими, хто підключений лише до вашої локальної мережі. Однак це можна розширити, пропонуючи пряме з’єднання з іншими комп’ютерами Mac у зоні дії Wi-Fi, навіть якщо вони не в одній мережі.

   Це налаштовується окремо для кожного приймача AirPlay у macOS у нижній частині «Параметри системи» > «Загальні» > «AirDrop & Handoff». Ви повинні  дозволити AirPlay там лише для поточного користувача, вимагаючи від нього входу з тим самим Apple ID. 

   Кожен ваш Mac знаходяться в зоні дії Wi-Fi, спробуйте вказати їм, що якщо ви можете отримати доступ до їхньої мережі, то будь-хто інший також зможе. Однак, якщо вони не вирішать змінити це налаштування, ви не зможете заблокувати їхній приймач AirPlay, щоб вони не відображалися в списку доступних на вашому Mac, якщо не створити фізичний бар’єр для сигналів Wi-Fi, як товсту стіну.

   Контролюйте, на чиї комп’ютери Mac ви можете використовувати AirPlay, використовуючи налаштування AirDrop & Handoff, захищаючи їх паролем, якщо потрібно.

   Залишити відповідь

   Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *