Робіть більше з Apple Mail

   З Apple Mail Відкрийте для себе нові функції, від скасування надсилання до нагадування вам надіслати електронний лист

   Протягом багатьох років програмі Apple Mail було важко конкурувати з найкращими програмами електронної пошти за функціями та простотою використання , але ситуація помітно покращилася з оновленою версією Mail, яка надійшла з випуском iOS 16, iPadOS 16 і macOS Ventura

   З останніми оновленнями  від Apple Mail нарешті отримав функції, які оновлюють його, включаючи можливість скасувати надсилання нещодавно надісланих повідомлень, надсилати заплановані повідомлення та отримувати зручне повідомлення, коли ви забули додати вкладення до повідомлення. Ви навіть можете переглядати розширені попередні перегляди будь-яких веб-посилань, які ви плануєте включити у свої повідомлення (допомагаючи перевірити їх правильність), і отримувати нагадування про електронні листи, на які вам потрібно відповісти або простежити.

   Як почати працювати з  поштою в macOS Ventura

   Пошта тепер може скасовувати надіслані повідомлення протягом 10 секунд після їх надсилання. Після натискання кнопки «Надіслати» в новому повідомленні ви помітите повідомлення в нижньому лівому куті головного вікна «Пошта» з написом «Скасувати надсилання».

   2 Заплануйте розсилку

   Окрім функції «Скасувати надсилання листа», програма «Пошта» також планує надсилання пошти, що дозволяє запланувати надсилання повідомлень у вибраний вами час. Щоб  це зробити, відкрийте вікно нового повідомлення, а потім натисніть стрілку вниз праворуч від кнопки «Надіслати».

   3 Виберіть розклад

   Параметри за замовчуванням: «Надіслати зараз», « Надіслати сьогодні о 20:00», «Надіслати завтра о 9:00 ранку» та «Надіслати пізніше». Натисніть «Надіслати пізніше», щоб вибрати час і дату відправлення повідомлення. 

   4 Прикріплені Файли до повідомлень

   Ймовірно, були випадки , коли ви складали електронний лист, повідомляли одержувачу, що вкладете файл, а потім відразу ж забували це зробити, перш ніж натиснути «Надіслати». Тепер Mail може допомогти вам вирішити цю проблему.

   6 Щось забули ?

   Коли ви вводите електронний лист, у якому щось вкладено, ви отримаєте підказку, якщо натиснете «Надіслати», не додаючи його. Ви можете натиснути «Скасувати», щоб додати файл, або натиснути «Надіслати все одно», якщо передумали надсилати вкладення

   7 нагадувань електронною поштою

   Якщо ви отримуєте багато електронних листів, ви можете легко втратити ланцюжки повідомлень, коли надходить нова пошта. Тепер Mail повідомить вас, якщо вам потрібно відповісти на повідомлення. Це працює, якщо ви надіслали повідомлення, але не отримали відповіді через певний час.

   Подальші повідомлення

   Щоб нагадати вам, Mail перемістить повідомлення вгору папки “Вхідні” та позначить його, щоб його було легко помітити. Так само, якщо ви отримали повідомлення у папці “Вхідні”, але не можете відповісти на нього одразу, Mail може нагадати вам про це пізніше.

   Встановіть нагадування

   Утримуючи клавішу Ctrl, клацніть відповідне повідомлення та натисніть Нагадати мені. Ви побачите чотири варіанти: «Нагадати мені за 1 годину», «Нагадати мені сьогодні ввечері», «Нагадати мені завтра» та «Нагадати мені пізніше». Натисніть Нагадати пізніше, щоб встановити точний час і дату.

   10 Своєчасні підказки

   Повідомлення, для яких встановлено нагадування, відображатимуть годинник нижче часу отримання. Перегляньте повідомлення, щоб побачити підказку з часом нагадування. Пошта також додасть запис «Нагадати» на бічну панель. Натисніть її, щоб переглянути нагадування про повідомлення.

   11 Попередній веб-перегляд

   Коли ви вставляєте веб-посилання в такий додаток, як WhatsApp, ви зазвичай отримуєте попередній перегляд веб-сторінки. Тепер Mail може діяти подібним чином. Відкрийте нове повідомлення в програмі Mail і вставте веб-посилання (URL-адресу) в основний текст повідомлення. Наведіть вказівник на попередній перегляд , і у верхньому правому куті з’явиться кнопка зі стрілкою вниз. Натисніть тут, щоб переглянути параметри. Тут натисніть «Перетворити на звичайне посилання», щоб видалити попередній перегляд. Натисніть «Відкрити посилання», щоб відкрити URL-адресу у веб-переглядачі.