Синхронізуйте свою музичну бібліотеку на всіх пристроях

   Синхронізуйте свою музичну бібліотеку

   Скопіюйте свої улюблені мелодії на свій iPhone і також створіть їх!

   Ще ніколи не було простіше насолоджуватися  музикою на своїх пристроях Apple – незалежно від того, віддаєте перевагу трансляції останніх музичних композицій на Apple Music або просто хочете слухати наявну музичну бібліотеку в дорозі.

   Apple пропонує три основні способи зробити це: ви можете підписатися на потокову службу Apple Music  підпишіться на iTunes Match  і розмістіть наявну колекцію пісень онлайн; і ви можете підключити свій iPhone або iPad до свого Mac і синхронізувати свою музичну колекцію через фізичний кабель або через Wi-Fi. Це останній варіант, який ми розглянемо тут.

   Зауважте, однак, що після появи macOS Catalina Apple розділила iTunes на окремі програми для музики, подкастів і телебачення, синхронізація Mac з iPhone/iPad відбувається через Finder. На щастя, основна функція в основному залишається незмінною – і ви навіть можете використовувати цю опцію для копіювання фільмів, телешоу та подкастів, а також для резервного копіювання свого iPhone або iPad на ваш Mac.

   Як синхронізувати  свою музичну бібліотеку

   Встановіть підключення

   На вашому Mac відкрийте програму «Музика» та підключіть свій iPhone або iPad до цього Mac через запасний порт USB-A або USB-C і відповідний кабель. Підключений пристрій з’явиться в програмі «Музика». Натисніть «Налаштування синхронізації» у верхньому правому куті вікна.

   Виберіть свої варіанти

   Програма «Музика» тепер перекине вас у Finder, де вам будуть запропоновані параметри синхронізації – користувачі старої програми iTunes мають знати, як вони працюють; основні функції тут майже не змінені.

   Автоматичний або ручний

   Ви можете вибрати автоматичну синхронізацію свого iPhone кожного разу, коли ви підключаєте його до свого Mac, або ви можете зробити це вручну. Найкраще працює ручна синхронізація, оскільки вона дає більш точний контроль над параметрами.

   Дротовий або бездротовий

   Інший варіант, який варто розглянути, полягає в тому, чи хочете ви, щоб ваш iPhone синхронізувався лише тоді, коли він підключений до вашого Mac за допомогою кабелю, або коли він підключений до Wi-Fi. Останнє зручніше, але синхронізація через Wi-Fi може тривати багато років!

   Виберіть розмір файлу

   Якщо ваш iPhone має обмежений обсяг пам’яті, ви можете змінити розмір файлу пісень, які він синхронізує з вашим Mac: «256 kbps AAC» забезпечує найкращий баланс між розміром файлу та якістю звуку; Файли AAC зі швидкістю 128 кбіт/с менші, але нижчої якості.

   Виберіть, що синхронізувати

   Щоб синхронізувати музику з вашого Mac на ваш iPhone або iPad, виберіть вкладку «Музика» та переконайтеся, що опцію «Синхронізувати музику на [ваш пристрій]» позначено. Далі виберіть, чи синхронізувати всю музичну бібліотеку чи лише вибірку.

   Зробіть вибір

   Виберіть виконавців, альбоми, жанри чи списки відтворення, які потрібно синхронізувати, вибравши відповідну вкладку, а потім установіть прапорець ліворуч від елементів у списку нижче. Вам потрібно буде прокрутити список вгору або вниз, щоб побачити всі доступні.

   Вибирайте все!

   Зробивши вибір, натисніть «Застосувати» для свого Mac, щоб почати копіювати треки на свій пристрій. Поставте прапорець «Автоматично заповнювати вільний простір піснями», щоб Музика заповнила решту пам’яті вашого пристрою, хоча ви можете залишити її вільною.

   9 фільмів і багато іншого

   Синхронізація Finder дозволяє не лише копіювати вміст вашої музичної бібліотеки. Ви також можете використовувати його для копіювання інших покупок в iTunes Store, наприклад фільмів і телешоу, а також домашніх відео, подкастів і навіть файлів програм.

   10 Відчуття синхронізації

   Незалежно від того, що ви вибрали для синхронізації та чи робите ви це через кабель чи бездротове з’єднання, зараз саме час увімкнути чайник – синхронізація ваших колекцій медіа може зайняти досить багато часу, особливо якщо ви робите це вперше. .

   11 Переривання синхронізації

   Якщо ви зробили помилку під час синхронізації або синхронізація триває надто довго, виберіть свій iPhone або iPad на бічній панелі Finder і натисніть «X», що з’явиться. Це зупинить поточну синхронізацію. Тут також можна «витягнути» свій iPhone або iPad, щоб відключити його.

   12 Резервні плани

   Хоча ваш iPhone або iPad зазвичай створює резервну копію в iCloud, ви також можете створити резервну копію на своєму Mac за допомогою Finder. Якщо ви зашифруєте резервну копію (захистивши її паролем), ви також зможете створити резервну копію більшої кількості ваших особистих даних, ніж дозволяє сам iCloud.

   Залишити відповідь

   Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *