Створюйте плейлисти Apple Music

   Насолоджуйтесь високоякісними мелодіями, де б ви не були, створюйте свої плейлисти.

   Якщо ви коли-небудь створювали плейлист для музичного плеєра на ноутбуці або  музичний компакт-диск для  машини, тоді ви знаєте, як створювати плейлист – ретельно підібрані збірки улюблених треків, якими вам не терпиться поділитися.

   Списки відтворення на Mac існували ще до появи першої версії iTunes у 2001 році. Списки відтворення легко створювати, а фантазувати цікаво, а за допомогою розумних списків відтворення ви навіть можете отримати програму «Музика» для Mac, яка виконає важку роботу за вас, застосовуючи правила, які можуть автоматично включати деякі композиції (ті, які ви любите), виключаючи інших (хто вам “не подобається”). Крім того, ви можете зберігати списки відтворення та синхронізувати їх на своїх пристроях, ділитися ними як станціями в Apple Music і, так, навіть у 2023 році, записувати їх на диск, щоб ви могли слухати в любому автомобілі.

   Як Почати роботу зі списками відтворення Apple Music

   1 Ваш перший список відтворення

   Відкрийте програму «Музика» та виберіть «Файл» > «Новий» > «Список відтворення» (Cmd+N) на панелі меню. Ви побачите новий порожній список відтворення з назвою, виділеною рожевим. Почніть вводити текст, щоб ввести вибране ім’я. Натисніть Return, щоб зберегти введене ім’я.

   2 Початок додавання треків

   Ваш список відтворення все ще порожній, тому клацніть опцію на бічній панелі (скажімо, браузер), а потім перейдіть до пісні на правій панелі, яку потрібно додати. Клацніть пісню, утримуючи клавішу Ctrl, щоб побачити її контекстне меню. Там виберіть Додати до списку відтворення, а потім назву свого списку відтворення.

   3 А тепер продовжуйте

   Додавши свій перший трек, тепер ви можете додати інші. Або скористайтеся методом, описаним у кроці 2, або просто перетягніть назву композиції, яку потрібно додати, з правої панелі на назву списку відтворення на бічній панелі програми «Музика».

   4 Змініть порядок списку відтворення

   Закінчивши додавати треки до списку відтворення, ви можете змінити порядок його виконання. Виберіть свій список відтворення на бічній панелі, щоб переглянути його трек-лист. Клацніть доріжку, потім перетягніть її вище або нижче в списку, щоб перемістити її на нове місце в списку відтворення.

   5 Тепер ідіть далі

   Усі списки відтворення, які ви створюєте за допомогою кроків 1–4, передбачають достатню кількість управління. Отже, давайте змусимо програму «Музика» виконати частину роботи. Виберіть «Файл» > «Новий розумний список відтворення» (Opt+Cmd+N). Відкриється діалогове вікно «Розумний список відтворення», у якому можна додати власні правила.

   6 Встановіть деякі правила

   Переконайтеся, що позначено «Відповідність наступному правилу». Нижче наведено ваше перше правило, яке поділено на три частини. Клацніть ліворуч (Виконавець), щоб відкрити повний список параметрів на основі правил. Виберіть Media Kind тут.

   7 Додайте додаткові критерії

   Клацніть другий розділ («містить») і знову виберіть зі списку опцій, що з’явиться.  У третьому розділі тепер має бути Музика. Клацніть його, щоб відкрити додаткові параметри – наприклад, музичне відео. Дотримуймося Музики.

   8 Додайте більше правил

   Правило, яке ми встановили, гарантує, що наш список відтворення містить лише типи медіафайлів, класифікованих як музика. Натисніть кнопку «+» праворуч від правила, щоб додати друге правило. Повторіть кроки 6 і 7, тільки цього разу виберіть інші критерії.

   9 Додайте обмеження списку відтворення

   Якщо ви позначили як улюблені сотні треків, ваш список відтворення може виявитися досить довгим. Щоб змінити це, переконайтеся, що позначено «Обмежити до», а потім виберіть зі списку опцій у першому, другому та третьому розділах тут.

   11 Зберегти,видалити, записати CD

   Закінчивши, натисніть OK, щоб зберегти свій список відтворення та дати йому назву, як у кроці 1.

   Якщо ви підписалися на Apple Music або iTunes Match, ваш список відтворення має синхронізуватися на ваших пристроях. Щоб записати список відтворення на компакт-диск, клацніть «…» праворуч від списку відтворення, виберіть «Записати список відтворення на диск» і виберіть налаштування в діалоговому вікні, що з’явиться. (Зрозуміло що ви маєте мати або вбудований дисковод, або зовнішній пристрій для запису CD)

   Залишити відповідь

   Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *