Як вивчити англійську слухаючи пісні на iphone

   Вивчайте іноземну мову через пісню

   Lirica використовує пісні для навчання європейських мов

    Lirica (безкоштовно, ), iOS 11 або новішої версії, пристрої з процесором m1-2 (macbook air, ipad, imac)

   Крім того, що Lirica є захоплюючим способом підспівувати іншою мовою, Lirica також пропонує корисні підказки, які допоможуть розширити ваше знання мови.

   Будь то Євробачення чи відпустка за кордоном, у всіх нас були моменти, коли міжнародна пісня застрягла в наших головах. Ну, ви коли-небудь думали, як це допоможе покращити ваші знання іноземної мови? Ну, на щастя, команда розробників програми Lirica має відповідь.

   Lirica прагне навчити вас англійської французької, німецької та іспанської, використовуючи силу пісні. Lirica дуже проста у використанні. Просто виберіть мову, яку хочете вивчити, і вас проведуть через кожен етап. Для початку ви слухаєте пісню, читаєте текст і вивчаєте ключові фрази, натискаючи на них. Після цього додаток перевіряє вашу пам’ять за допомогою різноманітних завдань. Кожне з них стає дещо складнішим у міру розвитку ваших навичок. Йдеться не лише про вивчення лексики та граматики, також є аудіотести , щоб користувачі вчилися правильно вимовляти слова та фрази.

   Послухайте пісню, прочитайте текст, вивчіть ключові фрази, потім перевірте свою пам’ять

   Навчання через пісню

   Ви можете будь-коли змінити мову, яку ви навчаєте, тож, якщо ви бажаєте пригод, ви можете одночасно вдосконалити свої навички володіння будь-якою з мов, які пропонує програма. Так само, якщо один із рівнів занадто легкий, ви можете легко підвищити складність.

   Lirica доступна безкоштовно, але для деяких пісень, уроків і функцій потрібна підписка. 

   Як Використовувати Lirica для вивчення мови

   Виберіть свою мову

   Під час першого відкриття програми вам буде запропоновано вибрати мову, яку ви хочете спробувати першою. Це можна змінити в будь-який час.

   Почніть свій перший урок

   Щоб почати перший урок, клацніть на його назві. У міру просування Lirica розповідає, чого очікувати від кожного уроку. Наразі відкрийте свою першу пісню та звикніть до того, як все працює.

   Перегляньте музичне відео

   Відкривши урок, торкніться «Відтворити відео», щоб переглянути та прослухати музичне відео, на якому ви проходите тестування. Ви можете переглядати відео скільки завгодно разів, щоб звикнути до тексту… або якщо воно вам подобається!

   4 Вчіться на своїх помилках

   Ми не всі можемо зробити це правильно з першого разу, тому всі помилки виділяються червоним кольором. Додаток показує правильну відповідь,  у вас є три  спроби для кожного завдання. Не хвилюйтеся, ви завжди можете повернутися, щоб покращити свій результат.

   Продовжуйте!

   Доступні різні типи завдань. Коли ви закінчите одне завдання, переходьте до наступного. Виконавши всі завдання для однієї пісні, поверніться на вкладку «Навчання» та розпочніть вивчати нову.

   Залишити відповідь

   Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *