Як прискорити роботу MacBook

   Прокачай свій Mac

   Ваш Mac — потужний машина, але з нашими порадами ви можете зробити його ще потужнішим.

   Ви впевнені , що ваш Mac працює з максимальною ефективністю? Чи він все ще є  таким самим потужним , яким був, коли ви його вперше придбали, чи він поступово захаращується дублікатами і непотрібними даними ? Якщо внутрішній диск вашого Mac заповнений , він, швидше за все, працюватиме повільніше, оскільки є менше місця для використання  йог як віртуальної пам’яті. Тому завжди доцільно стежити за тим, що у вас є на вашому комп’ютері, і регулярно прибирати його, щоб переконатися, що ви не зберігаєте непотрібні речі.

   І чи використовуєте ви його функції економії часу та організації повною мірою? У Mac є багато речей, які допоможуть вам бути в курсі вашої роботи, з чудовими інструментами для Finder і чудовими способами контролювати робочий стіл. Є кілька чудових програм, доступних для очищення пам’яті вашого Mac і впорядкування файлів.

   Як зменшити безлад, визначивши дублікати та великі, забуті файли, а також перемістивши медіафайли, такі як фільми, фільми та музику, на зовнішні накопичувачі. Ми також покажемо вам, як отримати більше від функцій вашого Mac, які часто забувають, наприклад Smart Folders, Mission Control і Stage Manager тощо, а також інструменти сторонніх розробників для підтримки вашого Mac у формі.

   Настав час прибирання

   Прибрати безлад на вашому Mac – це один із найпростіших способів пришвидшити роботу.

   Як Очистити за допомогою Finder

    

   1 Відкрийте розумну папку

   Клацніть на робочому столі, щоб переконатися, що ви в Finder. Натисніть «Файл» на панелі інструментів і виберіть «Нова смарт-тека». Відкриється вікно Finder. Зробіть його великим, щоб ви могли чітко бачити панель шляху, яка буде заповнена внизу.

   2 Виберіть тип файлу

   Натисніть «+» у верхньому правому куті нового вікна Smart Folder. З’явиться настроюване правило. У першому пункті меню виберіть «Вид». Потім у другому виберіть «Будь-який», а потім виберіть тип файлу, який потрібно перевірити.

    Перевірте дублікати

   Перегляд списку (див. меню «Перегляд») полегшує виявлення дублікатів. Клацніть файл, щоб побачити його розташування на панелі шляху вздовж нижньої частини вікна. Перш ніж видалити файл, переконайтеся, що ви не знищуєте резервну копію.

   Додаток dupeGuru

   dupeGuru dupeguru.voltaicideas.net ) — безкоштовна програма з відкритим кодом, призначена для пошуку дублікатів файлів. Завантажте та запустіть його, а потім клацніть «+» (в нижній лівій частині вікна) і додайте каталоги, у яких ви хочете шукати дублікати.

    Параметри пошуку

   Виберіть стандартний пошук або шукайте окремо Музику чи Картинки. Ви можете вибрати спосіб визначення дублікатів за допомогою меню. У стовпці «Статус» ви можете налаштувати пошук лише за посиланням або виключити для каталогу.

    

    Пошук дублікатів

   Коли будете готові, натисніть Сканувати. Надайте dupeGuru необхідні дозволи та дочекайтеся завершення сканування. Це може зайняти досить багато часу. Коли це буде зроблено, ви можете переглянути та видалити дублікати файлів зі свого Mac.

   Більш глибоке очищення

   Піднімаючи речі далі, проводячи так необхідне очищення свого Mac

    

   Чудовий CleanMyMac X від MacPaw macpaw.com ) може виконувати, а в деяких випадках і автоматизувати, багато завдань, запропонованих у цьому посібнику.

   Будьте в курсі подій

   Один із найкращих способів переконатися, що ваш Mac працює якнайкраще, — це підтримувати його операційну систему та програми в актуальному стані. Натисніть меню Apple; якщо біля App Store є номер, у вас є оновлення. Програма MacUpdater corecode.io/macupdater ) чудово підходить для визначення програм, куплених або завантажених не з Mac App Store, які потребують оновлення.

   Коли ви виправите та усунете найбільш очевидні уповільнення та помилки, настав час глибшого очищення. Тут ми досліджуємо деякі інші речі, які ви можете зробити, як-от розвантаження папок «Робочий стіл» і «Документи» на ваш iCloud Drive, заощаджуючи дорогоцінний простір на локальному диску комп’ютера.

   Видалення залишків видалених програм також є хорошою ідеєю. Якщо програма постачається з програмою видалення, це легко; просто запустіть програму видалення, і програма буде видалена разом із усіма її компонентами. Якщо це не так, можливо, вам знадобиться корисна стороння програма, наприклад Nektony App Cleaner & Uninstaller, CCleaner, Hazel або CleanMyMac X. macOS Ventura підтримує величезну кількість мов, але скільки ви насправді використовуєте? Якщо ви хочете заощадити трохи місця для зберігання, ви можете видалити ті, які вас не цікавлять. Подібним чином, універсальні бінарні програми, які можуть працювати на процесорах Mac Intel або Apple, містять код для обох родин процесорів, коли вашому Mac потрібен лише один. Ви можете сміливо видалити інший. Зверніть також увагу на поради щодо видалення звуків GarageBand, які ви не використовуєте.

   Приховування небажаних електронних листів зі спамом – ще один спосіб підтримати максимальну продуктивність. Ніхто не любить переглядати нескінченні  списки розсилки.

   Уподобання в центрі уваги

   Пошук Spotlight чудово підходить для пошуку речей на вашому Mac, і їх можна значно пришвидшити, змінивши кілька налаштувань.Клацніть піктограму Apple на панелі меню, а потім виберіть «Параметри системи» (Ventura) або «Параметри системи» (Monterey або раніша версія). Знайдіть Siri & Spotlight і прокрутіть праву панель угору, доки не дійдете до розділу «Результати пошуку». Тут ви знайдете список речей, які Spotlight може шукати. Усі вони позначено за замовчуванням, але ви можете зняти прапорці біля тих елементів, які не хочете шукати в Spotlight. Коли ви закінчите, натисніть кнопку Spotlight Privacy внизу. У спливаючому вікні ви можете виключити диски та папки з пошуку Spotlight. Це дуже корисно, якщо ви клонуєте свої диски як додаткову резервну копію; немає потреби в Spotlight для їх пошуку. Ви можете пришвидшити пошук Spotlight, налаштувавши його налаштування.

   ЯК ВИДАЛИТИ небажані програми, файли та інструменти >

   1 Видалення програм

   Існує кілька програм для чистого видалення програм. Ми використовуємо програму Delete Apps від FIPLAB Ltd (з Mac App Store), оскільки вона безкоштовна. Щоб продовжити, визначте папки програми та користувача відповідно до вказівок.

   2 Перевірте список

   У списку є кожна програма на вашому Mac. У меню встановлюється спосіб їх відображення. Знайдіть кожну програму, яку потрібно видалити, і встановіть прапорці. Кнопки «Деталі» показують, які дані буде видалено, якщо програму буде видалено.

   3 Зробіть трохи простору

   Натисніть «Далі» та за бажанням створіть нову резервну копію Time Machine відповідно до вказівок. Програми, які ви вирішили видалити, буде видалено разом із усіма їхніми компонентами. Останній екран показує, скільки місця ви звільнили.

   5 Видаліть код програми

   Клацніть вкладку «Архітектури», щоб таким же чином видалити код програми, який не потрібен вашому комп’ютеру. Використовуйте цю програму обережно та видаляйте лише ті мови та архітектури, які вам абсолютно впевнені, що вам не потрібні.

   6 Переміщення даних в iCloud

   Щоб перемістити файли робочого столу та папки документів на iCloud Drive, перейдіть до меню Apple > Системні параметри/Параметри. Натисніть Apple ID > iCloud > iCloud Drive. Натисніть Параметри. Установіть прапорець поруч із папками Робочий стіл і документи.

   7  Ні спаму

   У програмі «Пошта» натисніть меню «Пошта» на верхній панелі та відкрийте «Налаштування». Натисніть Небажана пошта на панелі інструментів і налаштуйте фільтр. На вкладці «Заблоковані» ви можете додати адреси електронної пошти та номери телефонів до списку заблокованих.

   8 Звуки GarageBand

   Якщо ви хочете видалити звукову бібліотеку GarageBand, перейдіть до меню Apple і відкрийте «Про цей Mac». Клацніть «Додаткова інформація» > «Налаштування пам’яті», а потім «i» поруч із «Створення музики». Натисніть «Видалити звукову бібліотеку GarageBand».

    

   9 Сповіщення веб-сайту

   Якщо ви більше не хочете отримувати сповіщення з веб-сайту, відкрийте Safari, а потім у меню Safari виберіть Налаштування. Натисніть Веб-сайти на панелі інструментів і Сповіщення на бічній панелі, а потім вимкніть їх для будь-яких веб-сайтів, які ви виберете.

   Увімкніть Finder

   Опанування Finder — один із найкращих способів підвищити продуктивність на вашому Mac

   Натисніть піктограму Finder на панелі Dock або будь-де на робочому столі, щоб відкрити Finder. Клацніть піктограму Finder, утримуючи клавішу Ctrl, щоб відкрити меню, повне параметрів.
   Автор зображення: Apple Inc

   Коли на вашому Mac немає безладу, ви можете оптимізувати спосіб його використання. Finder — це утиліта, яка лежить в основі всього. Це Finder, який дозволяє запускати програми, використовувати робочий стіл Mac і впорядковувати файли та дані в папки. Він відкривається автоматично та завжди ввімкнено, коли ви використовуєте програми Mac. Клацніть вікно Finder, і ви зможете змінити спосіб відображення ваших файлів і папок за допомогою піктограм панелі інструментів у вікні та меню «Вигляд» на панелі меню Finder. Також у режимі перегляду ви можете приховати або показати попередній перегляд, панель інструментів, бічну панель, панель вкладок, панель стану, панель шляху тощо. Спробуйте – експериментуйте та подивіться, як вам це сподобається. Ви можете використовувати поле пошуку у вікні Finder, щоб шукати файли та позначати їх тегами за допомогою меню «Теги».

   Класні комбінації клавіш

   Є кілька чудових комбінацій клавіш Finder, які працюють як в інтерфейсі Mac, так і в більшості програм. Cmd+C копіює виділений текст, Cmd+X вирізає його, а Cmd+V вставляє в нове місце. Використовуйте Cmd+N для нового документа або вікна та Cmd+P для друку. Утримуйте Cmd і торкайтеся клавіш «+» або «–», щоб збільшити або зменшити документ або вікно. Щоб отримати повний список комбінацій клавіш, відвідайте сторінку підтримки Apple  apple.co/3n2Guad.

   ЯК Швидше знаходити файли за допомогою Smart Folders

   1 Відкрийте розумну папку

   Один із найкращих способів тримати файли під рукою — використовувати розумні папки, які можна розмістити прямо на бічній панелі. Щоб відкрити нову папку Finder клацніть меню «Файл» на панелі меню та виберіть «Нова розумна папка».

   4 Дата або назва файлу

   Шукайте за датою або назвою файлу, і у вас також є текстове поле, яке потрібно заповнити. Наприклад, якщо ви шукаєте за іменем файлу, ви додаєте ім’я, яке шукаєте, і встановлюєте, чи має файл відповідати йому, містити його тощо.

   5 Додаткові умови

   Використовуйте тут кнопки «+», щоб додати додаткові умови, або кнопки «–», щоб видалити їх. Тут ми спочатку встановлюємо папку для пошуку зображень, а потім додатково обмежуємо список лише тими, які були відкриті за останні 30 днів.

   6 Збережіть смарт-папку

   Щоб зберегти розумну папку, натисніть кнопку «Зберегти» у верхньому правому куті. Потім ви можете дати йому назву та розташування, а також додати його на бічну панель, якщо хочете. Розумна папка постійно оновлюється файлами, які відповідають її умовам.

   1 Доступ до Finder

   Натисніть будь-де на робочому столі, де немає програми чи вікна, щоб перевести Finder на передній план.

   2 Бічна панель

   Кожне вікно Finder має власну бічну панель, з якої ви можете легко отримати доступ до різних папок і дисків на вашому Mac.

   3 вкладки Finder

   Вкладки Finder працюють так само, як і в Safari. Натисніть вкладку, щоб відкрити її у вікні. Натисніть Cmd+T, щоб створити нову вкладку.

   4 розумні папки

   Відкрийте розумну папку (див. покрокове керівництво нижче) у меню «Файл» Finder, і ви зможете налаштувати правила для обмеження того, що вона показує.

   5 Примусовий перезапуск

   Якщо Finder виходить з ладу, перейдіть до меню Apple і виберіть Force Quit. Натисніть Finder із параметрів, а потім натисніть кнопку Relaunch.

   Контроль місії та менеджер сцени

   У macOS є кілька чудових інструментів для керування робочим столом

   Mission Control дає чудовий вид  того, що у вас зараз відкрито на робочому столі. Відкрийте його, щоб отримати огляд усіх відкритих програм, включно з програмами в повноекранному або розділеному режиміКлацніть вікно, яке ви хочете використати, і Mission Control закриється, а вибрана програма активна вгорі. Це чудово, коли у вас одночасно відкрито багато вікон, що перекриваються. Щоб активувати Mission Control, проведіть трьома або чотирма пальцями вгору по трекпаду, двічі торкніться двома пальцями на Magic Mouse або натисніть F3 на клавіатурі.

   Організація робочих столів

   Відкривши Mission Control, ви можете додати інший робочий стіл або простір. Перемістіть вказівник на панель пробілів у верхній частині екрана, і вона розгорнеться. Тепер відображається кожен доступний вам робочий стіл. Ви можете додати новий робочий стіл за допомогою «+» праворуч від панелі «Пробіл» і видалити один, навівши на нього курсор і клацнувши «X» у його кутку.

   Клацніть на робочому столі, щоб перейти на нього, або, коли Mission Control закрито, переходьте між робочими столами, проводячи ліворуч і праворуч трьома чи чотирма пальцями на трекпаді або двома пальцями на Magic Mouse. Або натисніть Ctrl+[стрілка вправо] або Ctrl+[стрілка вліво] на клавіатурі. Stage Manager — це новий спосіб упорядкування робочого столу, представлений у macOS Ventura. Його створено, щоб програма, з якою ви працюєте, залишалася в центрі, очищаючи решту робочого столу. Увімкніть і вимкніть його в Центрі керування.

   Як працювати з декількома робочими столами

   1 Додавання робочих столів

   Щоб додати робочий стіл, відкрийте Mission Control і перетягніть вказівник на панель Spaces у верхній частині екрана. Натисніть «+», щоб додати новий робочий стіл. Ви можете додати до 16 різних просторів робочого столу, перемикаючись між ними за потреби.

   2 Переміщення програм

   Ви можете перемістити програму на інший робочий стіл, просто перетягнувши її з поточного робочого столу (відкритого в Mission Control) на робочий стіл, на який ви хочете перемістити її за допомогою панелі «Пробіли». Це чудово, щоб підтримувати себе в порядку.

    

   3 Повноекранні програми

   Програми, відкриті в повноекранному режимі, відображаються як робочі столи на панелі пробілів. Щоб додати другу програму до повноекранної програми, відображаючи їх у режимі розділеного перегляду, перетягніть її на програму, яка відображається на весь екран на панелі Spaces.

   Будь майстром організації!

   Трохи організаційної дисципліни на вашому Mac, щоб підвищити вашу продуктивність

   Ви можете додавати коментарі з можливістю пошуку до своїх файлів і папок, щоб полегшити їх упорядкування.

   Тепер , коли ми прибрали безлад із вашого Mac і освоїли організаційні функції Finder, настав час переконатися, що все впорядковано, включаючи ваші файли та папки. Наприклад, якщо ви повертаєтеся з весілля з двома десятками фотографій із зображеннями з анонімними назвами (наприклад, «image001.jpg»), чому б не замінити загальне «зображення» чимось значущим, наприклад «Весілля Майка та Сью»? Є багато програм, які дозволяють змінювати назви файлів пакетами, наприклад Renamer, Hazel, DropIt тощо. Ви також можете налаштувати процедуру в ярликах, яка включена в останні версії macOS.

   Крім того, що ви можете надати своїм файлам ім’я, яке легше ідентифікувати, ви також можете додавати примітки до метаданих окремих файлів і папок. Просто клацніть відповідний файл або папку та натисніть Cmd+I або клацніть на ньому, утримуючи Ctrl, і виберіть Отримати інформацію у спливаючому вікні. Потім ви можете додати примітки в розділ «Коментарі», які ідентифікуються за допомогою пошуку Finder і Spotlight.

   Додавання тегів Finder за допомогою значка панелі інструментів групує дані зі схожим тегом; просто клацніть один із кольорових тегів на бічній панелі Finder, і відобразяться всі елементи, які ви позначили цим кольором. Нарешті, Desktop Stacks може зробити багато, щоб привести в порядок файли та папки, які знаходяться на вашому робочому столі. Клацніть на робочому столі, а потім у меню «Перегляд» виберіть «Використовувати стеки», щоб активувати його.

   Основні асоціації файлів

   > Чи відкриваються певні файли в неправильній програмі, наприклад PDF-файли, які відкриваються в Preview, а не в Acrobat? Що вам потрібно зробити, це асоціації основних файлів. Утримуючи Ctrl, клацніть файл і виберіть «Отримати інформацію» або клацніть його та натисніть Cmd+I. В інформаційному вікні, що з’явиться, скористайтеся меню «Відкрити за допомогою», щоб вибрати, у якій програмі відкривати файл. За бажанням ви можете натиснути кнопку «Змінити все», щоб усі файли цього типу відкривалися в цій програмі.

   ЯК Упорядкувати файли за допомогою ярликів для Mac >

   1 Відкрийте Ярлики

   Ярлики — це програма для створення сценаріїв, доступна на пристроях Mac, iOS, iPad і Apple Watch. Він використовується для створення макросів для виконання визначених завдань і знаходиться в папці «Програми» або в папці «Інше» панелі запуску.

   2 Новий ярлик

   Наступний екран показує стартові ярлики та ті, які ви вже створили або завантажили. Натисніть «+» на панелі інструментів, щоб почати створення нового ярлика. Відкриється нове вікно. Ви можете ввести назву для нього вгорі.

   3 Побудова ярликів

   Тут ми робимо останню відкриту фотографію (або скріншот) і надсилаємо її до MacFormat. На бічній панелі натисніть «Програми» та виберіть програму «Фотографії». Серед параметрів, що з’являться, додайте «Отримати останні фотографії» та натисніть «Включити знімки екрана».

   4 Більше дій

   Визначивши зображення, яке ми надсилаємо, ми можемо додати другу дію «Надіслати електронний лист» у розділі «Категорії». Після додавання деталей цей короткий ярлик готовий. Щоб перевірити, клацніть значок «Відтворити» на панелі інструментів.

   5 Налаштувати значок

   Ви можете налаштувати піктограму, яка відображається у верхній частині вікна поруч із назвою ярлика. Натисніть на нього та виберіть колір із кіл у верхній частині спливаючого вікна, потім прокрутіть униз і виберіть символ для значка.

    

   Зображення: Apple Inc, Running with Crayons Ltd, Cocoatech, Electronic Team Inc, Houdah Software sàrl, BinaryNights LLC

   6 Галерея ярликів

   Окрім створення власних ярликів, ви можете вибрати готові з Галереї. У вікні програми клацніть Галерея на бічній панелі та клацніть знак «+» на ярлику, щоб зберегти його. Ви також можете редагувати ярлики галереї.

   Топ 5

   Програми-органайзери

   Є кілька чудових програм сторонніх розробників, які можуть покращити спосіб організації та пошуку файлів на вашому Mac. Тут ми розглянемо деякі з найкращих.

   Альфред 5

   > Відalfredapp.com > Альфред покращує Finder із гарячими клавішами, ключовими словами, розгортанням тексту тощо. Додаток безкоштовний, але за допомогою платного Powerpack ви можете створювати робочі процеси, які скорочують повторювані завдання. Це чудовий інструмент підвищення продуктивності. Безкоштовно >

   Шукач шляху

   > $29,95 (приблизноcocoatech.io > Path Finder інтегрується з кількома хмарними сервісами, такими як Dropbox, iCloud, Google Drive тощо, а його подвійна панель перегляду дозволяє легко копіювати або переміщувати файли з одного місця в інше. £30)/рік >

   Командир один

   > Відmac.eltima.com > Чудова заміна Finder, Commander One пропонує подвійні вікна та гарячі клавіші для будь-яких дій. Ви можете показувати приховані файли, керувати кількома папками одночасно, необмеженою кількістю вкладок, переглядати комп’ютери у вашій мережі тощо. £29,99 >

   HoudahSpot 6

   > £34 >houdah.com > Швидко знаходьте файли, створюючи пошук, додаючи умови. Почніть із простого пошуку, а потім вдосконаліть його додатковими пунктами, які звужують і покращують результати. Ви також можете виключити папки та налаштувати шаблони пошуку.

   Вилковий навантажувач 3

   > Від $19,95 (приблизноbinarynights.com > Цей файловий менеджер із двома панелями та клієнт передачі файлів дозволяє підключатися до хмарних служб і віддалених з’єднань, синхронізувати папки, пакетно перейменовувати файли, переглядати файли, швидко відкривати вибране тощо. £25) >

   Рухайтеся

   Використовуйте зовнішні накопичувачі для файлів, що займають багато місця

    

   Ви можете перемістити медіатеки, такі як Музика, на зовнішній диск.
   Після всіх ваших найкращих прибирань і організаційних зусиль, якщо ваш Mac все ще заповнений файлами, одним із рішень може бути перенесення деяких із найбільших папок на зовнішній диск. Це звільняє місце на вашому завантажувальному диску для використання комп’ютером Mac як віртуальної пам’яті, що пришвидшує його роботу та отримує значну користь, коли у вас одночасно відкрито кілька програм.

   Якщо у вас багато документів на Mac, подумайте про те, щоб перемістити їх у службу хмарного зберігання, наприклад iCloud або Dropbox. Це не тільки економить місце на локальному диску, оскільки вони не зберігаються на вашому Mac, але ви можете отримати до них доступ і редагувати їх з будь-якого комп’ютера чи мобільного пристрою з підключенням до Інтернету.

   Але найбільшими на вашому Mac, швидше за все, будуть ваші медіа-бібліотеки, а саме ті, що пов’язані з програмами «Музика», «ТБ» і «Фотографії». Природно, ви також можете перемістити їх у хмару, якщо хочете. Якщо ви підписалися на Apple Music, ви можете зберігати свої мелодії в хмарі. У «Фото» відкрийте «Параметри» в меню «Фотографії», а на вкладці «iCloud» переконайтеся, що позначено «Фотографії iCloud» і вибрано «Оптимізувати сховище Mac». Для телепрограми вимкніть автоматичне завантаження в налаштуваннях програми та транслюйте, а не завантажуйте. Якщо ви віддаєте перевагу переміщенню своїх фото, телевізійних і музичних бібліотек на локальний зовнішній диск (переконайтеся, що у вас є резервна копія Time Machine на випадок, якщо щось піде не так), виконайте наші покрокові інструкції на сторінці навпроти. Ви також можете використовувати подібну техніку з великими або рідко використовуваними файлами.

   Пам’ятайте про свої резервні копії Time Machine!

   Переміщуючи бібліотеки з жорсткого диска на зовнішній диск, переконайтеся, що у вас є резервна копія Time Machine, перш ніж почати. Потім ви можете повернутися до нього, якщо щось піде не так. Коротке попередження: ніколи не зберігайте медіафайли та резервні копії Time Machine на одному диску. Якщо ви це зробите, а диск вийде з ладу, ви втратите і файли, і резервні копії. Використовуйте окремий диск для Time Machine і нічого більше.

   Зовнішні диски

   Зовнішній диск – це жорсткий диск або твердотільний накопичувач (SSD), який підключається до вашого Mac. Настільному накопичувачу потрібен власний блок живлення; портативний накопичувач живиться від кабелю даних. Накопичувач NAS (мережеве сховище) підключено до вашого маршрутизатора, і доступ до нього здійснюється через вашу мережу. Переконайтеся, що ваш зовнішній диск спочатку відформатовано для Mac – у форматі APFS або Mac OS Extended (Journaled).

    Для більшої гнучкості можна  придбати багатодисководний корпус і додати власні жорсткі диски.

   ЯК Перемістити бібліотеку фотографій

   1 Знайдіть бібліотеку фотографій

   Спочатку закрийте програму «Фотографії». У Finder знайдіть свою бібліотеку фотографій; якщо ви не перемістили його, натисніть «Перейти» на панелі меню та виберіть «Домашня». Ви повинні знайти бібліотеку фотографій у папці Pictures у вікні Finder, яке відкриється.

   2 Перемістіть свою бібліотеку

   Перетягніть бібліотеку фотографій з її поточного розташування на зовнішній накопичувач. Коли він завершить переміщення, двічі клацніть його, щоб відкрити його з поточного розташування. Тепер ви можете видалити оригінальну бібліотеку фотографій, щоб заощадити місце.

   3 фотографії iCloud

   Якщо ви використовуєте iCloud Photos, закрийте програму Photos і відкрийте її, утримуючи клавішу Option. У наступному вікні ви можете призначити нову бібліотеку на зовнішньому диску системною бібліотекою. Перевірте шлях, щоб переконатися, що він правильний.

   ЯК Перемістити свою музичну бібліотеку

   1 Об’єднайте бібліотеку

   Відкрийте Музику. У меню «Файл» музичного файлу перейдіть до «Бібліотека» > «Упорядкувати бібліотеку». Відкривається вікно. Поставте прапорець «Об’єднати файли». Натисніть OK. Це копіює всі музичні файли на вашому Mac у вашу бібліотеку, залишаючи оригінали.

   2 Перемістіть бібліотеку

   Вийти з Музики. У Finder виберіть Дім на панелі меню. У вікні, що відкриється, ви знайдете папку «Музична бібліотека» в папці «Музика». Перетягніть папку «Музична бібліотека» на зовнішній диск і натисніть «Автентифікувати», якщо буде запропоновано.

   3 Перенаправити додаток

   Відкрийте програму «Музика», утримуючи клавішу Option. Вас запросили вибрати музичну бібліотеку; натисніть Вибрати бібліотеку. Виділіть файл «Музична бібліотека»   на вашому зовнішньому диску. Натисніть «Вибрати», дайте йому назву та натисніть «Зберегти».

   ЯК Перемістити вашу телевізійну бібліотеку >

   1 Перемістіть бібліотеки

   Ви можете мати більше однієї медіа-бібліотеки для Apple TV. Як пояснювалося раніше, відкрийте папку Home. Знайдіть TV Library у папці Movies і перенесіть її на зовнішній диск. Ви можете видалити оригінал зараз або пізніше.

   2 Виберіть бібліотеку

   Закрийте програму TV, якщо вона відкрита. Знову відкрийте програму TV, утримуючи клавішу Option. З’явиться спливаюче вікно з проханням вибрати бібліотеку, створити бібліотеку або вийти. Натисніть опцію «Вибрати бібліотеку», і з’явиться нове вікно.

    

   3 Налаштуйте параметри

   Перейдіть до телевізійної бібліотеки на зовнішньому диску, клацніть її та натисніть кнопку «Вибрати». Щоб налаштувати параметри бібліотеки, відкрийте цю бібліотеку в програмі TV і виберіть TV > Settings. Тут також можна перемикати бібліотеки.

   Залишити відповідь

   Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *