Split View на Mac

     Працюйте з двома програмами одночасно, розділивши екран свого Mac на дві частини

   ВАМ ПОТРІБНА ОС macOS 13 або пізнішої версії

   Не можете змусити Split View працювати?  Перейдіть до меню Apple > Системні параметри > Робочий стіл і док-станція та активуйте «Дисплеї мають окремі простори».

   Коли ви працюєте на своєму Mac, ви можете помітити, що ваш робочий стіл стає захаращеним численними вікнами, що ускладнює зосередження на поставленому завданні. Багато користувачів витрачатимуть час на зміну розміру та переміщення цих вікон або змушують програму заповнювати екран. Але є інший спосіб керувати робочим процесом: розділений перегляд.

   Як випливає з назви, ви можете відображати дві програми поруч, щоб ви не постійно клацали туди-сюди по розрізненим вікнам. Кожна програма автоматично заповнює екран зверху вниз, видаляючи Dock і приховуючи рядок меню, щоб важливі частини були відображені. Це також економить багато часу – є лише один спосіб налаштувати, скільки ви бачите кожної програми.

   Як використовувати Split View на Mac

   Ви також не обмежені додатками, які використовуєте. Фактично, ви навіть можете розмістити два вікна однієї програми поруч одне з одним – наприклад, ви можете мати відкриті два екземпляри Safari, якщо ви хочете посилатися на два різні веб-сайти одночасно.

   1 Виберіть програму

   Щоб розділений перегляд працював, вам потрібно відкрити принаймні дві програми на робочому столі. Виберіть одну програму, з якою ви хочете працювати, але замість того, щоб возитися з її перетягуванням і позиціонуванням, наведіть курсор на верхню ліву зелену кнопку.

   2 Ліворуч або праворуч

   У меню розділеного перегляду показано три варіанти, але в цьому випадку вам потрібно розглянути лише два з них. Просто вирішіть, чи хочете ви, щоб це вікно конкретної програми відображалося ліворуч чи праворуч на екрані вашого Mac.

   3 Виберіть другу програму

   Програма переміститься на місце, зайнявши рівно половину простору на екрані. Ви побачите будь-які інші програми, які були відкриті на робочому столі в іншій половині. Просто натисніть другу відкриту програму, з якою ви хочете працювати.

   7 Використовуйте Mission Control

   Ви також можете перемикатися на інші програми через Mission Control. Або натисніть клавішу керування місією (F3), проведіть трьома пальцями вгору по сенсорній панелі або двічі торкніться двома пальцями Magic Mouse, і з’явиться робочий стіл.

   8 Перетягніть програму

   Використовуйте Mission Control, щоб переключатися між робочим столом і наявним розділеним переглядом. Ви також можете створити розділене подання з нуля; просто перетягніть програму на повноекранну мініатюру програми на панелі Spaces у Mission Control.

   Мозаїка на Mac стосується двох програм, які працюють одночасно. Вони відрізняються від Microsoft Windows Live Tiles, які колись представляли програми в меню «Пуск».

   Щоб вийти з розділеного перегляду, натисніть зелену повноекранну кнопку у вікні програми, яку ви не хочете використовувати. Інша програма заповнить весь екран.

   Залишити відповідь

   Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *