CrossOver 22 запусти програми від віндовс на мак

    Ви багато разів задавалися питанням як запустити ваші улюблені  “віндовські” ігри на макбуці?

   Запускайте (деякі) програми і ігри для ПК на Mac без Windows за допомогою CrossOver 22,це платна програма від  codeweavers.com

   Потрібно – (Apple silicon M1 або М2 macOS 11.1 або пізнішої версії), 1 Гб вільного місця на диску  для встановлених програм Windows

   Завжди будуть програми, переважно ігри, видавці яких не будуть переносити їх на Mac через фінансові чи договірні причини.  CrossOver від CodeWeavers пропонує простий і зручний спосіб запуску багатьох із цих програм. Результат не такий надійний чи універсальний, як інші рішення, але він набагато дешевший і простіший, а завдяки корисній базі даних CrossOver про функціональні можливості програм і тривалих “дослідів” по запуску інших користувачів, ви заздалегіть зрозумієте чи запуститься ваша програма перед тим як віддати гроші за  CrossOver

    Кроссовер миттєво перекладає команди Windows у команди Mac. Він заснований на проекті WINE з відкритим вихідним кодом, але його вдосконалення значно полегшують його успішну роботу звичайним користувачам. CrossOver 22 доступний лише на веб-сайті CodeWeavers.

   Останні вдосконалення значно полегшують  користувачам успішний запуск CrossOver

   Після встановлення CrossOver виконує більшу частину важкої роботи. Він встановлює  замкнуте віртуальне середовище, у якому можна інсталювати базові основи Windows або Linux, а також будь-які програми, які ви бажаєте запускати. CrossOver містить ярлики для встановлення популярних програм, як-от Steam, і може легко встановлювати програми з Інтернету, із завантажених файлів ISO або з фізичного диска, якщо у вас є зовнішній диск.

   Якщо ви любите грати,  рекомендується  більше  ніж 8 ГБ пам’яті або більш потужний чіп, ніж M1.
   Якщо вам потрібно, щоб кожна програма Windows, яку ви запускаєте,  ідеально, працювала на Mac, CrossOver можливо не підійде, але спробувати варто.

   Кожна нова версія CrossOver пропонує покращення продуктивності, але найбільший крок уперед CrossOver 22 полягає в його оновленому інтерфейсі. Попередні версії ховали важливі налаштування та функції за погано розробленим контекстним меню. CrossOver 22 використовує дизайн Mac App Store з більш важливими опціями у повному обсязі. І тепер запускати програми, які ви вже встановили, або додавати нові стало легше.

   База даних CodeWeavers про популярні програми та їх сумісність, яку підтримують тестувальники-волонтери, тепер більш безпосередньо інтегрована в саму програму, а не вимагає окремого відвідування веб-сайту CodeWeavers. Ця база даних не дуже повна.

   14-денна пробна версія дає вам змогу перевірити програми, які ви хочете запустити, перш ніж здійснити покупку.

   Більша потужність обробки означає кращу продуктивність. Незважаючи на те, що це рідна програма Intel, вона найкраще працює на arm Apple під емуляцією Rosetta 2 завдяки величезній потужності M1 і вище. (CrossOver планує згодом підтримувати Apple silicon.) Популярні програми запуску, як-от Steam, і прості 2D-ігри,  тести пройшли без проблем, але складніші  мали різні відомі баги. На стандартному M1 Mac mini Star Wars: Battlefront II 2017 року виглядала чудово. Але залежно від ігрового режиму та розміру й типу середовища продуктивність варіювалася від швидкої та плавної до неможливої ​​для гри. Якщо ви хочете грати з CrossOver,  краще мати більше 8 ГБ пам’яті або більш потужний чіп, ніж базовий M1.

   Крім того, коли справа доходить до ігор, ви побачите, що використання  простих 2D-ігор забезпечує більш надійні результати.

   Крім того, Metal має інші цілі та пріоритети, ніж DirectX, обмінюючи певну міру технічної складності на можливість працювати в macOS, iOS і tvOS. Навіть у новому Metal 3 від Apple є лише деякі речі, які робить DirectX, для яких у Metal бракує можливостей. І навіть якщо все інше піде гладко, є нюанси програмного забезпечення Windows, які просто не працюватимуть.

   CrossOver 22 вражає своєю простотою, принаймні з точки зору того, наскільки легко  запустити вибрані програми Windows на macOS. Це аж ніяк не ідеально, і швидкість різко змінюватиметься залежно від складності програм, які ви хочете запускати, не кажучи вже про потужність самого вашого Mac.

   CrossOver — це простий спосіб експериментувати з іграми та програмами Windows на вашому Mac.